KrakSpot#6 – oficjalna agenda

Do najbliższego KrakSpota pozostał już tylko tydzień – dla przypomnienia spotykamy się 22 października, w czwartek o godzinie 18:00 w klubie Nowa Drukarnia na Podgórzu (ul. Nadwiślańska 1).

Spotkanie, jak zwykle, jest otwarte i darmowe. Nie ma obowiązku rejestracji, ale możecie dać nam znać tutaj, że się wybieracie.

Pełna agenda:

1. Prezentacje w modelu Pecha Kucha

 • “Twój serwis kluczem do pieniędzy, czyli co zrobić żeby wzbudzić zainteresowanie reklamodawcy” – Filip Kopij, Senior Interactive Media Planner/Buyer. DiGi Media Store.
  Kilka słów w szybkiej prezentacji na temat atrakcyjności reklamowej serwisów internetowych.
 • “Krakow Wide Web, czyli Kraków w Internecie” – Magdalena Sroka, Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego.
  Przedstawiciel KBF opowie, jak promować miasto i wydarzenia miejskie w sieci (KBF prowadzi między innymi konto ^krakow na blipie).

2. Prezentacje pełnowymiarowe

 • “Projektowanie zorientowane na użytkownika – dobra teoria, jaka praktyka?”- Eryk Orłowski, Projektant Interakcji, offline.pl.
  O prezentacji, w kilku punktach:
  – cykl projektowy iso13407 w małych i dużych projektach
  – ja i wilki, czyli jak nie walczyć z resztą świata
  – czy musi być użytecznie, czyli dyżurny temat konferencji branżowych
  – zwinne metodyki a UCD
 • “Jak wykorzystać Facebook do budowania wartości marki na przykładzie akcji Danone »Podziel się posiłkiem«”- Marcin Piwowarczyk, Borys Skraba – Agencja Interaktywna Trendmaker
  Czyli o modelu w jakim była budowana strategia dotarcia z komunikatem do użytkownika i case study aplikacji “Podziel się posiłkiem” stworzonej na platformę Facebooka.
 • “Polski rynek startupów, czyli dlaczego powstało Startup School?- Agnieszka Lewandowska-Dziewięcka, Project Manager, Kreativ
  Kondycja polskiej myśli startupowej i parę zdań o projekcie Startup School, organizowanym przez Rafała Agnieszczaka, za który Agnieszka była odpowiedzialna.
 • “Jak wygrywać konkursy startupów” – Marcin Grodzicki, Codility/UBIK BC, połączenie Skype z Londynu
  Marcin, przez Skype, opowie nam o Seedcampie (którego Codility zostało zwycięzcą) oraz o samej aplikacji, która może przydać się wielu startupowcom

3. KrakSpot Elevator Speech (KSES) Bez wcześniejszego uprzedzania nas, można już na samym spotkaniu upomnieć się o mikrofon i wydzierżawić scenę na kilka minut (nie ograniczamy się tylko do startupów, chociaż również je jak najbardziej zapraszamy!) ;)

4. Unconference Popularne rozmowy kuluarowe, gdzie w nieco luźniejszej atmosferze można wymienić się doświadczeniem, pomysłami czy porozmawiać o prezentacjach lub ładnej pogodzie. Zapraszamy!

Przypominamy też o stałych atrakcjach – jak darmowa pizza oraz wifi.