Barcamp KrakSpot#7 oficjalna agenda

Przypominamy, że już w najbliższy czwartek, kolejna, siódma już odsłona krakowskich spotkań branży interaktywnej Barcamp KrakSpot.

Dla przypomnienia, spotykamy się w czwartek 28 stycznia o 18:00 w tym samym miejscu, co ostatnio – Nowa Drukarnia na Podgórzu (Nadwiślańska 1).

Oficjalna agenda spotkania:

1. Prezentacje pełnowymiarowe

  • “Gry społecznościowe online”- Lidia Janoszka, Kierownik działu marketingu i PR, Ganymede.
    Lidia opowie jak w praktyce radzić sobie ze społecznościami graczy w największych serwisach społecznościowych (jak Facebook) oraz jak je monetyzować, dzięki potencjałowi tych serwisów
  • “Własny dom produkcyjny: wideo, animacje, efekty specjalne w Internecie – nowy trend agencji interaktynwych”- Leszek Łuczyn, Michał Stochmal – Agencja Interaktywna SoInteractive
    Kaskaderzy, aktorzy i wybuchy – zaawansowane produkcje filmowe tylko do Sieci. A jako wisienka – technologia motion capture od zaplecza.
  • “Startup School – akt II, czyli plany na przyszłość- Agnieszka Lewandowska-Dziewięcka, Project Manager, Kreativ
    Czyli co jeszcze wydarzy się w Startup School, projekcie firmowanym nazwiskiem Rafała Agnieszczaka.

2. KrakSpot Elevator Speech (KSES)
Bez wcześniejszego uprzedzania nas, można już na samym spotkaniu upomnieć się o mikrofon i zupełnie za darmo wydzierżawić scenę na kilka minut ;) Z racji braku zgłoszeń na prezentacje Pecha Kucha w trakcie tego spotkania, możliwe jest przeprowadzenie takiej spontanicznej prezentacji w trakcie KSES! Wystarczy poinformować nas o takiej chęci już na samym KrakSpocie!

4. Unconference
Popularne rozmowy kuluarowe, gdzie w nieco luźniejszej atmosferze można wymienić się doświadczeniem, pomysłami czy porozmawiać o prezentacjach lub ładnej pogodzie. Zapraszamy!

Przypominamy też o stałych atrakcjach – jak darmowa pizza oraz wifi.

Spotkanie jest darmowe i otwarte (nie trzeba się nigdzie rejestrować). Mimo to, możesz TUTAJ dać nam znać, że zamierzasz się pojawić ;)