Gdzie na wakacje z dziećmi w Polsce?

Wiele osób zastanawia się, gdzie wybrać się na wakacje z dziećmi w Polsce. Warto zaznaczyć, że urlop z dzieckiem to okres, na który czekamy przez praktycznie cały rok. Znalezienie miejsca dobrego na pobyt z dzieckiem nie jest wcale takie łatwe. Oczywiście w naszym kraju znajduje się wiele miejsc, które pasują na wakacje z pociechą. Warto dowiedzieć się, gdzie najlepiej wyjechać z dzieckiem.

Szlak bursztynowy

Wiele osób ceni sobie urlop na Szlaku Bursztynowym. Jest to miejsce eleganckie oraz pełne udogodnień dla dzieci. Warto wybrać się do pensjonatu, który położony jest 150 metrów od jednej z najbardziej urokliwych plaż nad Morzem Bałtyckim niedaleko Jarosławca. Wiele turystów co roku zachwyca się panującą na plaży spokojną atmosferą, która pozwala spędzać czas z dziećmi. Warto zaznaczyć, że w przerwach między kąpielami bądź w czasie gorszej pogody dzieci bawią się w Bajkowej Krainie z bardzo wieloma zabawkami edukacyjnymi. Na miejscu znajduje się basen w formie niepowtarzalnej łodzi wikingów. Ponadto nasze pociechy mogą też wziąć udział w animacjach. Jeśli mowa o nieco starszych dzieciach, to mogą one relaksować się przy grach na PlayStation4 w pokoju gier. Szlak Bursztynowy to bardzo piękne miejsce położone w naszym kraju. W tym miejscu znajduje się wiele restauracji, które mają specjalne ułożone menu dla dzieci. Warto też dodać, że kulinaria to prawdziwy atut bursztynowego szlaku. Kuchnia regionalna jest bardzo smaczna i uwielbiana przez dzieci.

Domki na wodzie

Bardzo wiele rodzin pragnie mieć bliskość z naturą w czasie wakacji. Często celem rodziców są ośrodki przyjazne dzieciom. Mowa tutaj o Houseboats, czyli Domkach Na Wodzie w Mielnie. Miejsce to położone jest zaledwie trzynaście kilometrów od Koszalina. W tym miejscu można wziąć nocleg w jednym ze zwodowanych domków, które przycumowane są do pomostu. Ponadto do dyspozycji jest własny taras widokowy, kominek, sauna, a także jacuzzi. Pomimo tego, że miejsce to słynie z nietypowego zakwaterowania, to kuchnia działa bez żadnych problemów. W takich domkach możemy ugotować praktycznie wszystko. Warto też dodać, że miejsce to oferuje obiadokolacje. Jedzenie można zamówić do własnego domku.

Mielno

Mielno to bardzo ciekawa miejscowość dla rodzin z dziećmi. W tym miejscu znajdują się też nietypowe kolorowe domki położone tuż nad jeziorem Jamno. Miejsce to jest uwielbiane przez dzieci. Okupują one często odkryty basen bądź bawią się na placu zabaw, który jest bardzo nowoczesny – znajdują się na nim huśtawki, trampoliny, tyrolki oraz zjeżdżalnie. Ponadto do dyspozycji gości jest mały park linowy. Warto też dodać, że z tego miejsca jest bardzo blisko do morza. Samo jezioro oferuje bardzo dużo atrakcji. Od właścicieli tych domków można wypożyczyć różny sprzęt wodny. Mowa tutaj między innymi o pontonach oraz motorówkach. Warto zaznaczyć, że na miejscu można wypożyczyć rowery oraz foteliki dla dzieci. Zdecydowanie warto wybrać się w to miejsce z dziećmi. Nasze pociechy powinny być bardzo zadowolone.

krakspot