Kupowanie przez internet – czy warto?

Każdy kto ma w domu internet, musiał chociaż raz coś zamówić. Gracz zamówił akcesoria do komputera, mama artykuły spożywcze a technik części do naprawy. Coraz częściej to robimy ale jak długo to zajmuje?

Kupowanie przez internet

Ludzie mieszkający w miastach mają wszędzie blisko. Mogą sami wyjść do sklepu, zamówić pizze do domu czy kupić coś przez internet. Inaczej jest z ludźmi mieszkającymi daleko od miast lub na wsi. Do takich ludzie nie dojedzie pizza czy artykuły spożywcze. Muszą sami pojechać do miasta i kupić zaopatrzenie. Jest jeszcze kurier. Duże sklepy oferują dostarczenie czegoś nawet z drugiego końca państwa. Problem tkwi w tym, że dostawa nie zawsze przybędzie na czas. Jeśli wybierzemy pocztę lub list ekonomiczny, liczymy się z tym, że będzie szło to nawet tydzień.

Szybka dostawa

Przy kurierze paczka może dojść w 2 dni, lecz w okresie Świąt Wielkanocnych czy Bożego Narodzenia nawet kurier idzie tak około tydzień, 2 tygodni.
Więc za każdym razem trzeba liczyć się z tym jakie są warunki pogodowe, dni czy nawet godziny w których paczka może przybyć. Miejmy to na uwadze.

www.swoimidrogami.pl

krakspot