Tanie noclegi w Krakowie

Przyjeżdżając do Krakowa nie trzeba koniecznie zatrzymywać się w drogim hotelu. Istnieje mnóstwo różnych opcji, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Dostępne są hostele oraz hotele w naprawdę przystępnych cenach w stosunku do jakości! Zobacz gdzie znajdziesz tanie noclegi w Krakowie!

Wieloosobowe lokum? Dlaczego nie?!

Lwowska26 to jeden z tanich noclegów polecanych w Krakowie. Hostel usytuowany jest w pobliżu Kazimierza, 10 minut spacerem. W bardzo niskiej cenie dostaniemy łóżko w pokoju wieloosobowym, z dostępem do łazienki i kuchni. W obiekcie znajduje się również przydatna informacja turystyczna oraz taras. W salonie można skorzystać z bezpłatnego WiFi. Goście chwalą sobie miłą obsługę, lokalizację oraz czystość i jakość miejsca.

Tanie noclegi w Krakowie

Jeszcze bliżej, bo aż przy samym rynku, polecamy Hostel Benedykta. Zlokalizowany jest przy Plantach. Zapewnia swoim gościom ogólnodostępne WiFi, pokoje wieloosobowe z łazienkami oraz kuchnie z jadalnią, w której dla gości codziennie rano serwowane jest śniadanie! To świetne miejsca na zatrzymanie się, gdy chcemy mieść w zasięgu ręki wszystkie najważniejsze atrakcje Krakowa.

Dla niechętnych do dzielenia pokoju

Jeśli nie chcesz dzielić pokoju z nieznanymi osobami, wybierz TBN House. Jednoosobowe pokoje lub większe, ze wspólną łazienką, ale z zapewnionymi ręcznikami. Jest on oddalony od centrum, znajduje się w Bieńczycach, jednak posiada prywatny parking oraz zajezdnie tramwajową blisko siebie. Hostel zapewnia śniadanie za dodatkową, małą opłatą.

Tanie noclegi w Krakowie dla par

Dla par polecamy Hostel w ścisłym centrum Krakowa, z prywatnymi pokojami i łazienkami. Trzy Kafki Hostel Privates. Goście polecają ten obiekt ze względu na prywatność oraz czystość i ładny, choć skromny wystrój. Na wyposażeniu pokoju znajdują się lodówka, podstawowa zastawa stołowa oraz pościel.  Dodatkowo, w pobliżu hostelu jest lokal, w którym za dodatkową opłatą można zjeść śniadania i obiady.

W Krakowie znajdziemy wiele miejsc do spędzenia jednej bądź kilku nocy. Dla osób, które nie wymagają dużo od obiektu, a chcą skupić się na atrakcjach miasta, polecamy skorzystać z podanych hosteli. Oszczędzając na noclegu mamy więcej możliwości na skorzystanie z okolicznych restauracji, muzeów, czy ciekawych miejsc! Skusisz się na zabawę w Krakowie? Jeżeli tak, to skorzystaj z powyższego wpisu i wybierz tanie noclegi w Krakowie – hostele!

krakspot